Плоди цього фрукта мають жахливий аромат, який практично неможливо вивітрити з приміщення.

Дивіться також "Починає трясти": дівчина, що п'є по 2 літри Pepsi на день, розповіла про зміни в організмі

Відповідна заборона з'явилася в одному з готелів В'єтнаму. За поїдання у номерах фрукта дуріан гості будуть оштрафовані на 100 доларів. Спершу турист подумав, що це жарт, однак користувачі соцмереж зазначили, що це цілком звичайна вимога не тільки у В'єтнамі, але і в багатьох інших країнах Азії.

Це поширена у всьому регіоні заборона дуріану, тому що запах зберігається протягом тривалого часу. Деякі також забороняють мангостин, бо якщо він потрапляє на килими і тканини, його практично неможливо видалити,
– розповів один з користувачів.

Інший користувач зазначив, що живе у Малайзії, де дуріан – бог серед фруктів.

"Запах прилипає до всього і не зникає, що б ви не робили. Я заборонив возити дуріан у своїй автівці – його навіть в багажнику перевозити не можна", – написав він.

Раніше ми писали про туриста Вітторіо Емануеле Савоя з Італії, який під час відпочинку на Мальті потрапив у неприємну ситуацію. Чоловік хотів зробити ефектне селфі, але знехтував важливістю історичних пам'ятки, що в результаті призвело до великого штрафу. Річ у тім, що молодий мандрівник вирішив зробити фотографію біля будівлі Оберж-де-Кастій.