Річ у тім, що молодий мандрівник вирішив зробити фотографію біля будівлі Оберж-де-Кастій.

Дивіться також Це просто смішно: розкрито таємницю "метеоритного" кратера на пляжі в Ірландії

І для цього він спустився на самокаті сходами, бажаючи якнайкраще закарбувати момент, стоячи перед дверима будівлі, занесеної до списку об'єктів ЮНЕСКО. Під час спуску він пошкодив 8 сходинок.

Яке покарання призначили туристу

Спочатку студент мав виплатити штраф у розмірі понад 1000 євро, але реальна сума склала 400 євро. Крім того, поліція ухвалила рішення про застосування до нього умовного ув'язнення строком на один рік. Також суд зобов'язав його заплатити 400 євро за відновлювальні роботи на сходах архітектурної пам'ятки, яку охороняє ЮНЕСКО.

Раніше у Флоренції 22-річний турист із Німеччини пошкодив статую Нептуна. Це вже не перший випадок, коли туристи завдають шкоди архітектурним пам'яткам в Італії. Інцидент стався у той момент, коли молодий чоловік спробував піднятися на статую у фонтані 16-го століття. У цей момент він відламав від неї кілька шматків мармуру.

Ще одна жінка залізла у фонтан Треві в Римі, щоб наповнити свою пляшку водою. Неадекватна туристка засвітилася на відео. На оприлюднених кадрах видно, що жінка перебирається через низку каменів, щоб дістатися до центру культової пам'ятки.