На світанку американці перелізли через високу загорожу Колізею, який зачиняється для відвідувачів о 16:30. Вони піднялися на другий поверх, де й розпочали свою імпровізовану вечірку. Але місце виявилося невдалим – їх помітили перехожі.

Це цікаво Що таке волатильність в ігрових автоматах, і чому це важливо

Штраф за пиво

Рано вранці в понеділок люди помітили двох молодих чоловіків, які пили пиво в Колізеї. Вони повідомили про це поліції,
– розповів представник поліції Рима.

Туристів затримали, коли вони поверталися з Колізею. Їм обом виписали штраф – за свою витівку чоловікам довелося заплатити 800 євро (24 тисячі гривень).

Це далеко не перший випадок, коли туристи незаконно вдираються до Колізею. Найчастіше вони намагаються залишити свій слід у вигляді ініціалів чи інших написів. До прикладу, у 2014 році росіянин вирізав на стінах амфітеатру величезну літеру "К", за що його оштрафували на 20 тисяч євро (600 тисяч гривень за нинішнім курсом).

Крім того, було чимало випадків, коли відвідувачі намагалися вкрасти каміння чи фрагменти будівлі, щоб забрати із собою "сувенір".

Дивіться також Автопортрет Фріди Кало продали за рекордну для латиноамериканських художників суму

У 2016 році затвердили законопроєкт, згідно з яким пошкодження чи руйнування культурної спадщини вважається злочином, і карається позбавленням волі до 5 років.