Витвір мистецтва придбав аргентинський колекціонер Едуардо Ф. Костантіні – засновник музею латиноамериканського мистецтва Malba в Буенос-Айресі.

Це цікаво Що таке волатильність в ігрових автоматах, і чому це важливо

Картина Фріди Кало "Дієго і йо (Дієго і я)" була придбана до колекції Едуардо Ф. Костантіні, відомого колекціонера з давньою прихильністю до латиноамериканського мистецтва і художників та засновника Мальби, латиноамериканського музею мистецтв Буенос-Айреса,
– говориться у твітері відомого аукціону.

Це одна з найважливіших робіт Кало, які коли-небудь виставлялися на аукціоні, і ми дуже раді, що вона опинилась на Sotheby's,
– сказав Олівер Баркер, аукціоніст Sotheby's.

Робота "Дієго і я" була написана Фрідою Кало у 1949 році. На картині – заплакана художниця з розпущеним волоссям із зображенням над її бровою чоловіка і колеги Дієго Рівери, у якого на чолі намальоване третє око. Останній раз автопортрет продавався на аукціоні Sotheby's за 1,4 мільйона доларів у 1990 році.

До теми Відеогру Super Mario Bros. продали за 2 000 000 доларів: вона стала найдорожчою в історії

Варто зазначити, що попередній рекорд серед латиноамериканських художників дістався картині самого Дієго Рівери. Його робота "Los Rivales" була продана за 9,76 мільйона доларів у 2018 році. А найдорожчою картиною Кало до цього часу була робота "Дві оголені в лісі" – у 2016 році її продали за 8 мільйонів доларів.

Хто така Фріда Кало

Яскрава мексиканська художниця, ікона стилю та фемінізму. Найбільш відома публіці символічними автопортретами і зображеннями мексиканської та америндської культур.

Попри популярність Фріди як художниці, її перша (і єдина прижиттєва) персональна виставка в Мексиці відбулася тільки незадовго до її смерті у 1954 році.