Інцидент стався у той момент, коли молодий чоловік спробував піднятися на статую у фонтані 16-го століття. У цей момент він відламав від неї кілька шматків мармуру.

Дивіться також Не за всі гроші світу: топ-3 бюджетних курорти на Львівщині, які варто відвідати восени

Його спроба піднятися на статую була зареєстрована камерами спостереження. Вони зафіксували, як чоловік швидко наближається до фонтану, розташованого у центрі міської площі Пьяцца делла Синьйорія, піднімається в сам фонтан, позує для фотографії, а потім швидко втікає.

Цей турист вирішив, що найкращий спосіб піднятися на Нептуна - це зробити це для селфі. Спрацювала сигналізація,
– сказав мер Флоренції Даріо Нарделла.

Мер Нарделла також повідомив, що особу вандала вже встановлено, і йому доведеться заплатити значний штраф.

Яке покарання світить порушнику

Тепер німцю загрожує значний штраф за те, що відірвав шматок мармурової колісниці морського бога і поламав копито коня, коли спробував забратися нагору, щоб зробити селфі.

Подробиці про особу вандала не розголошуються, але збитки оцінюються в 4272 фунти стерлінгів.

Немає виправдань для вандалізму щодо культурної спадщини,
– підкреслив мер.

Цей випадок вандалізму у Флоренції – лише один із численних інцидентів з туристами, які завдавали шкоди італійським пам'яткам цього року. Раніше жінка залізла у фонтан Треві в Римі, щоб наповнити свою пляшку водою. Неадекватна туристка засвітилася на відео. На оприлюднених кадрах видно, що жінка перебирається через низку каменів, щоб дістатися до центру культової пам'ятки.

У США найвідоміше дерево, що також відоме як "Дерево життя", опинилося під загрозою знищення. Сталося це через нав'язливих туристів, які прискорюють його падіння.