Чоловік вказав у додатку, що він перебуває в Олімпійському селищі, а програма почала пропонувати йому спортсменок, які насправді зараз там живуть і також користуються Tinder. Тож він опублікував відео, в якому показав та пояснив, як це можна зробити.

Це цікаво Не слотами єдиними: цікаві та незвичні азартні ігри з усього світу

Ролик став вірусним і за тиждень зібрав 6,7 мільйона переглядів. Проте після публікації він виявив, що Tinder перестав показувати йому спортсменок. Натомість серед користувачів з місцем знаходження у Олімпійському селищі з'явилася величезна кількість інших людей, які вирішили скористатися способом тіктокера.

Я радий, що інші люди використовують мій метод навіть якщо це означає, що зараз у додатку майже неможливо знайти олімпійців. На вихідних я був у Tinder і бачив кількох користувачів, у профілях яких було написано: "Я тут через відео з тіктока",
– розповів Рід Кавнер.

Попри високу конкуренцію, яка несподівано з'явилася у віртуальному Олімпійському селищі, тіктокерові все-таки вдалося поспілкуватися із олімпійською спортсменкою. Його відео прокоментувала канадська плавчиня Кетрін Савард. Вона залишила під роликом 5 смайликів із піднятими руками.

Наступного дня він опублікував ще одне відео, в якому намагався сказати щось французькою. Він зробив це, бо у Tinder-профілі спортсменки прочитав, що їй подобаються чоловіки, які розмовляють французькою.

Дивіться також Відомий пранкер зняв пародію на Олімпійські ігри: кумедне відео