Її шукали довгі роки, але все було марно. Аж раптом статую знайшли в абсолютно неочікуваному місці.

Дивіться також Блогер відвідав секретний курорт мільярдерів: як він виглядає

Допоміг розшукати її Девід Грір. Він розповів, що 1996 року його батько працював над проєктом реконструкції у Бельведері – розкішному приміщенні для проведення заходів у центрі Луїсвілля (США). Згодом він приніс статую додому.

Тато сказав, що статую викинули, і він запитав, чи можна йому її забрати, і вони відповіли, що так. Саме тоді вона почала своє життя у нашому будинку,
– сказав Грір.

Статуя зображує грецького бога Пана, який грає на флейті. Жоден з членів сім'ї Девіда навіть подумати не міг, що статуя має таку велику цінність. У грудні Девід вирішив провести невелике дослідження історії статуї і виявив, що Департамент громадських мистецтв Луїсвілля шукав саме її.

Він склав два і два, звернувся до міста і сказав: "Гей, я думаю, у нас є щось, що вам належить". Він був дуже зацікавлений у поверненні її місту, і ми дуже раді отримати статую назад,
– зауважила директорка міського управління мистецтв та творчої індустрії Джессіка Кінкейд.

Статуя грецького бога
Статуя грецького бога / Фото WLKY-TV

Раніше група археологів з Університету Гріффіта у Квінсленді виявила біля берегів Австралії сліди колишніх річок та озер, які існували на поверхні 70 000 років тому.