Штучний інтелект (ШІ) написав текст та мелодію для пісні, а виконав її фронтмен трибют-гурту Atlanta Nirvana Ерік Хоган. Слова та музика справді нагадують вічні хіти Курта Кобейна та гурту Nirvana.

Не пропустіть Рок-н-рол живий: у Києві зіграють світові зірки The Dead Daisies

"Нова" пісня Nirvana, написана штучним інтелектом

Трек випустила канадська організація Over the Bridge, що допомагає музикантам, які борються з психічними захворюваннями. Ця пісня є частиною проєкту Lost Tapes of the 27 Club. У його рамках випускають створені штучним інтелектом пісні у стилі музикантів із сумнозвісного "Клубу 27".

Що таке "Клуб 27"

"Клуб 27" – це об'єднана назва впливових музикантів, що зробили великий внесок у розвиток світової музики, та померли у віці 27 років. Спершу до цього клубу відносили Браяна Джонса, Джимі Гендрікса, Дженіс Джоплін та Джима Моррісона. Пізніше сюди зарахували Курта Кобейна та Емі Вайнгауз. Інших музикантів, які померли у цьому віці, також іноді відносять до "Клубу 27".

Over the Bridge вже випустила кілька пісень у стилі інших музикантів з "Клубу 27" – Джимі Гендрікса, Емі Вангауз та гурту The Doors, лідером якого був Джим Моррісон. Усі вони також створені за допомогою штучного інтелекту.

Jimi Hendrix – You're Gonna Kill Me

Amy Winehouse – Man, I Know

The Doors – The Roads Are Alive