Саме так інтригують глядача самі творці українського Cabaret show. Про це організатори розповіли журналістам Розваги 24.

Дивіться також Фільм Птушкіна "Ми, наші улюбленці та війна": кіноновинки тижня, які ви не можете пропустити

Що відомо про шоу

У цій прем'єрі Харківський незалежний музичний театр "057" розвіює стереотипи про театр та перетворює емоції на мистецтво. Переконатися в цьому львів’яни зможуть вже 11 квітня о 19:00 в Палаці культури залізничників "РОКС" (вул. Федьковича, 54/56).

У шоу-кабаре "Вільні" від Музичного театру "057" глядачі стають активними учасниками дійства – від моменту, коли відчиняються двері кабаре, кожен присутній опиняється в іншому світі, в центрі усіх події.

Ви не просто дивитесь на артистів, ви взаємодієте з ними. Ваші реакції, ваші емоції, – усе це стає частиною вистави. Ви поруч із героями, слухаєте їхні розповіді, танцюєте разом із ними й навіть можете впливати на хід подій,
– розповіли у Театрі "057".

У Львові покажуть шоу-кабаре "Вільні" від Харківського театру / Фото надані 24 Каналу

Прем'єра "Вільні" створює атмосферу, де межа між сценою та залом зникає. На очах у глядачів розгортається інтерактивне мистецтво, здатне ламати стереотипи і дарувати абсолютно новий досвід. Музика, дія, емоції, – усе твориться тут і зараз.