Все, що потрібно буде робити – протягом 5 ночей спати у різних місцях. Однією з локацій стане номер 5-зіркового готелю. Інші місця для сну поки що не розголошуються, але представники Sleep Standards запевняють, що усі вони будуть безпечними та не зашкодять фізичному та психічному здоров'ю виконавця.

Читайте також Стример за ніч заробив 16 тисяч доларів: транслював себе уві сні, а глядачі його будили

Також після кожної ночі обраному кандидату доведеться надати детальний звіт про якість свого сну, зокрема й описати як на неї повпливали штучно створені фактори. Також потрібно буде оцінити локацію та середовище за 10-бальною шкалою.

Сон необхідний для міцного здоров'я та якості життя. Однак не всі отримують достатньо повноцінного нічного відпочинку регулярно. Ряд факторів визначає якість сну людини, і навколишнє середовище може бути одним із них. Якщо робота вашої мрії – це отримувати зарплату за сон, ви можете бути ідеальним кандидатом для нашого дослідження,
– описали вакансію на сайті Sleep Standards.

Кандидат, який стане найкращим, отримає за 5 ночей сну та кілька звітів 2 тисячі доларів (55 тисяч гривень). Також організатори дослідження візьмуть на себе усі супутні витрати.