Відома стрічка знята в манері різдвяної історії, вона просякнута передчуттям свята. Глядач це свято отримує, не тільки вперше побачивши цей фільм, але і під час повторних переглядів. Милий та смішний фільм розрахований на перегляд всією сім'єю, який можна дивитися щороку, і, здається, це ніколи не набридне.

Читайте также "Сам удома": деталі фільму, які помітили лише спостережливі глядачі – цікава добірка

Автори Youtube-каналу OwlKitty вважають, що їхня кішка має бути в кожному відомому фільмі або телешоу. Щоб відсвяткувати різдвяні та новорічні свята, господарі OwlKitty створили кумедну пародію. В ній весела киця залишилась разом з Кевіном Маккаллістером вдома. Користувачі мережі оцінили цей кумедний експеримент, тож ролик швидко став вірусним, набравши майже 200 тисяч переглядів.

Нова кумедна відео-пародія на фільм "Сам удома":

Чим відома киця OwlKitty?

Завдяки своїм експертним навичкам редагування Тібо Чарроппін поміщає свою домашню улюбленицю в головні ролі відомих фільмів. Десятки сцен викликають усмішки на її сторінці в Instagram. Перший пост OwlKitty був розміщений в листопаді 2018 року. У сторінки більше 720 тис підписників, що підтримує славу милої кішки.

Зірка Instagram з'являється в кадрах з фільмів "Зоряні війни", "Пірати Карибського моря", "Король Лев" і "Гаррі Поттер". Багато хто вважає, що вона покращує ці відомі фільми.