Якщо ви шукаєте більше способів зробити свій будинок розумнішим – новий автоматичний дозатор мила від Amazon саме для вас. Крім того, кожне миття рук подарує незабутні відчуття.

Це цікаво Немає часу пояснювати: азартні ігри з простими правилами

Розумний дозатор оснащений LED-екраном, який включає 20-секундний таймер – мінімальний час миття рук, рекомендований ВООЗ. Також пристрій дозволяє контролювати кількість мила необхідного для миття рук, змінюючи відстань під насадкою. Всього є три рівні, і чим далі ваша рука, тим більше мила можна отримати.


Розумний дозатор бризкає мило, коли виявляє руку / Фото Amazon


Розумний дозатор мила оснащений LED-екраном / Фото Amazon

Але таймер і контроль кількості мила, це ще не все чим може порадувати дозатор. Головне, що його відрізняє віх усіх інших дозаторів – можливість підключення через Wi-Fi до сумісного пристрою Echo – розумних колонок, за кілька простих кроків. І поки таймер відраховує час, Echo буде відтворювати музику, ділитися цікавими фактами й навіть розповідати жарти та анекдоти! Сам дозатор мила бездротовий, проте працює від акумуляторної батареї, яку потрібно заряджати мінімум раз на три місяці.

Тож з новим пристроєм тихе завдання з милом і водою може перетворитися в щось веселе та цікаве.


Дозатор працює від акумуляторної батареї, яку потрібно заряджати мінімум раз на три місяці / Фото Amazon

У компанії розповідають, що головна мета створення цього дозатора мила – спонукати людей мити руки протягом 20 секунд, адже миття рук зараз важливіше, ніж будь-коли.

До теми IKEA випустила свічку з ароматом знаменитих шведських фрикадельок