Церква Gilead у Чикаго організувала свято під назвою "Випуск пива в кінці світу", повідомляє RNS. На вечірці парафіяни отримали набори різдвяного пива замість традиційних святкових віночків.

Читайте також: Будинок з віскі: пара знайшла 66 пляшок з міцним алкоголем сторічної давнини

Спеціально для цього вечора церква випустила власне пиво. Пляшки запакували у картонні коробки, по-святковому прикрашені свічками та зеленими стрічками.


"Вечір пива в кінці світу", організований церквою Gilead / Фото RNS

Ідея перетворення різдвяного вінка в коробку пива не суперечить переконанням нашої церкви та атмосфері 2020 року. Пиво допоможе людям відзначити кінець ще одного непростого тижня, наближення Адвенту та закінчення календарного року,
– розповів один із пасторів Gilead Вінс Амлін.

У наборах, які дарувала Gilead своїм парафіянам, було три пляшки подвійного IPA з апельсином та медом. Церква заздалегідь перейменувала напій та дала йому назву "Комфорт". Четвертою пляшкою у різдвяній коробці став імперський стаут "Зміїне кодло".

Місцеву пивоварню Burning Bush Brewery, що допомогла церкві втілили цікавий задум у життя, заснував колишній пастор Брент Рашка. Його минуле відгукується у тому, що він робить зараз. Назви його напоїв часто мають релігійний нахил, наприклад: "Проповідь на солоді", "Червоне море", "Заборонений плід".