У зоопарку Erlebnis-Zoo, що розташований у німецькому місті Ганновер, влаштували свято для тварин і зробили подарунки усім чотирилапим мешканцям. Світлини з цієї вечірки працівники зоопарку опублікували на офіційній сторінці Erlebnis-Zoo у Facebook, повідомляють Розваги 24.

Читайте також: Найстаріший крокодил Генрі, який живе у неволі, святкує 120-річчя: фото, відео

Тварини довго займалися різдвяними пакетами, мішками та ялинками. У цьому й була вся суть. У дикій природі тварини протягом усього дня зайняті пошуками їжі. Тому подарунки для них були заховані по всій території зоопарку,
– розповіли у Erlebnis-Zoo.

Сурикати отримали пряниковий будиночок та різдвяну поштову скриньку. Щоправда, подарунки пахнули не імбирною випічкою, а черв'яками.Для кубинських щурів – хутій Чіко та Мікеле цьогорічне Різдво – перше, тому вони розглядали свої подарунки з обережністю, але із цікавістю. Спершу вони розгризли яскравий папір, а потім дісталися й до основного подарунка – фруктів та овочів.Носухи одразу зрозуміли, що у пакунках щось смачне. Тому одна з них швидко перемістила подарунок до себе у барліг, а друга швидко спорожнила вміст коробок, що залишилися.Ведмедиця Мілана та її ведмежа Нана раділи ялинці, яку рясно прикрасили фруктами та овочами. Крім того, серед іграшок у них були ще крижані зірки зі смаком апельсину, буряка та печінки тріски. Проте Нані найбільше сподобалося відро, у якому була ялинка – вона швидко звільнила його, щоб побавитись.Слони отримали аж 6 ялинок, прикрашених кільцями паприки, цибулі-порею та шматочками яблук.