Однак у цьому немає нічого містичного, адже такий вид риби має назву риба-каторжник.

Дивіться також Чоловік перетнув "найнебезпечніший" міст світу: приголомшливі кадри

Таку рибу надзвичайно важко зловити

Рибалка, на ім'я Браян Саммерлін упіймав рибу у Танжер-Саунд біля берегів американського штату Мериленд. Раніше він не знав про існування такої риби, тож був шокований своїм уловом. Вона важили трохи більше за 7,3 кілограма та була схожа на "величезне чудовисько".


Рибалка спіймав рідкісну рибу / Фото Daily Star

Таку рибу дуже важко спіймати, адже вона досить часто краде наживку рибалок і просто тікає. Але цього разу Браяну пощастило й одна з них зачепилася за його волосінь. Рибалка був задоволений своїм унікальним уловом.

"Це риби пристосувалися до їжі, якою вони харчуються. У них є передні зуби, якими вони можуть відкушувати наживу з будь-яких підводних конструкцій. Крім того, у верхній і нижній частинах рота в них є зуби, схожі на моляри, щоб дробити ракоподібних. Моя донька хоче зберегти ці щелепи, щоб покласти їх під подушку для зубної феї, тому що вони мають такий самий вигляд, як людські зуби,
– розповів американець.


Який вигляд має риба / Фото Daily Star

Рибалка побив попередній рекорд

За допомогою свого друга Кріса, чоловік все ж зміг витягнути рибу вагою 16,6 фунта (трохи більше ніж 7,3 кілограма), яка побила попередній рекорд, встановлений у серпні 2020 року в Мериленді.

Я завжди знав, що є можливість побити рекорд. Моя сім'я також із задоволенням поїла цю рибу. Вона стала однією з улюблених страв моєї родини,
– додав рибалка.

Додамо, що раніше американець Джо Чмелек спіймав рідкісного червоного терпуга. Цей улов дуже здивував чоловіка, адже філе риби мало блакитний колір.

А ще один чоловік під час риболовлі в глибоких водах Prince William Sound на Алясці зловив рекордно великого окуня. Він встановив новий рекорд. За неофіційними даними, риба важила 21,7 кілограма.