Відповідні кадри опублікувала у мережі журналістка Єлизавета Холявко. Вона зустріла президента Португалії у День Незалежності під час прогулянки Хрещатиком.

Читайте також Туристи знайшли "секретне" вікно у готельному номері і здивували мережу

Українське пиво у ресторані італійської кухні

Дівчина розповіла, що 24 серпня вирішила відвідати виставку трофейної техніки окупантів у центрі Києва. Там вона помітила натовп біля одного із ресторанів, і коли підійшла ближче, то помітила Марселу Ребелу де Соузу разом із делегацією.

Президент, прогулявшись Хрещатиком, зайшов до італійського кафе скуштувати українське пиво, яке видно усім до смаку прийшлося,
– написала Холявко.

У День Незалежності португальський президент зустрівся з Володимиром Зеленським та долучився до саміту Кримської платформи. Після цього, очевидно, вирішив відпочити на Хрещатику. Судячи з фотографій, опублікованих у мережі, політик був гостем ресторану італійської кухні "Рукола".


Португальський лідер у столичному закладі / Фото Єлизавети Холявко


Політика помітили зі стаканом пива у руці / Фото Єлизавети Холявко

"Про підтримку пана Марселу може свідчити й те, що у центрі Києва, під час розмови зі мною, він впевнено скандував "Слава Україні". Причому, гарною українською мовою", – наголосила журналістка.

Перший президент Польщі скупався у пиві

Раніше відомий польський політик Лех Валенса показав, як приймає незвичайні ванни із пивом, вином і козячим молоком. 79-річний чоловік описав свій досвід коротко: "Вижив, рекомендую". Користувачі мережі схвально відреагували на його публікації і оцінили почуття гумору Валенси.