Джерело: 24 канал

Користувач тіктоку Раян Албіс з нікнеймом ryanalbis1 працює у Макдональдзі у канадському місті Вітбі. Нещодавно він поділився з мережею найбільш незвичним замовленням з усіх, які йому доводилося виконувати.

На відео, яке Раян опублікував у тіктоці, він показує чек та коробку для бургера, заповнену кетчупом. Річ у тому, що клієнт Макдональдза забажав отримати гамбургер, але дещо змінив замовлення. Він попросив не додавати булочки, котлету, гірчицю, цибулю та огірки. З усіх інгредієнтів гамбургера замовник не виключив лише кетчуп.

Будь ласка, допоможіть мені знайти людину, яка замовила це у Макдональзі у Вітбі сьогодні ввечері. Ви зробили мою ніч. Також я хочу знати, наскільки ви багаті, якщо витрачаєте стільки грошей на кетчуп,
– написав Раян.

Люди в коментарях шукають якийсь сенс у цьому дивному замовленні та висувають власні версії. Серед найпопулярніших – те, що клієнту потрібен був кетчуп, але він не зміг знайти його в меню, або ж те, що покупець хотів отримати гамбургер без кетчупу, але помилився, коли робив замовлення.