Світова прем'єра стрічки "Месники: Завершення" відбулася у 2019 році. Фільм подарував Тоні Старку заслужений героїчний фінал.

Це цікаво Відома дата виходу третього спеціального епізоду "Час пригод з Фінном і Джейком" від HBO Max

Проголосивши свою відому фразу "Я Залізна Людина", Тоні Старк клацнув пальцями, і Танос і його армія Читаурі перетворилися на пил. І хоча Старк зміг врятувати весь Всесвіт від небезпеки Таноса, сили Каменів Вічності врешті-решт вбили його.

Поверніть Тоні Старка: фанати орендували рекламний щит та звернулися до студії Marvel
Залізна Людина (Тоні Старк) / Фото кадр з фільму "Месники: Завершення"

З того часу шанувальники не втрачають надію на воскресіння Залізної Людини. Група фанатів, що залишилися невідомими, розмістила рекламний щит в Лос-Анджелесі, який благає студію Marvel відродити їх улюбленого героя.

Новий рекламний щит, встановлений фанатами в Лос-Анджелесі, просить Marvel Studios повернути до життя Залізну Людину / Тоні Старка

І хоча палкі прихильники продовжують подавати петиції, у Marvel Studios немає поточних планів повернути Залізну Людину назад. Роберт Дауні-молодший, який 10 років виконував роль Тоні Старка, заявив, що не збирається повертатися до ролі.

Я зробив все, що міг, з цим персонажем, і тепер можу робити інші речі. Я розумію, що все це частина шляху, і все закінчується,
– сказав Дауні в інтерв'ю.