Тревел-блогери 40-річний Метт Карстен і його 32-річна дружина Анна здійснювали екскурсію по айсбергах в протоці Герлаха в Антарктиці, коли побачили неймовірну погоню. Їм вдалося зняти захопливі кадри, на яких папуаський пінгвін дивом виривається з пащі кількох голодних косаток.

Читайте також Кенгуру спав у дивній позі: це насторожило відвідувачів, які поскаржилися на зоопарк в поліцію

Протягом декількох хвилин, туристи спостерігали, як пінгвін втікав від найжорстокіших хижаків океану, які, як відомо, харчуються нелітаючими птахами, а також рибами, тюленями й навіть акулами. Косатки переслідували пінгвіна, який вже не знав, куди йому подітися. Та на шляху попалася група туристів на човнах. І малюку спало на думку шукати порятунку у людей. Пінгвін спершу просто кружляв навколо човнів, туристи раз у раз втрачали його з уваги.

Та пінгвіну вдалося з другої спроби застрибнути у човен до туристів, які переймалися долею птаха. Один з них підтримав втікача рукою, щоб той знову не впав за борт.

Було божевіллям бачити це особисто. Це було схоже на перегляд епізоду National Geographic на місці. Я думаю, пінгвін дуже зрадів, що втік,
– сказав письменник-мандрівник з мексиканського Юкатану Мет Карстен.

Після того як пінгвін знайшов прихисток на човні туристів, косатки не заспокоїлись, та деякий час слідували за човном.


Пінгвін втікаючи від косаток, героїчно застрибнув у човен до радісних туристів / Фото Daily Mail

Пінгвін проплив у човні ще якийсь час і, як тільки відчув себе в безпеці, розпрощався зі своїми рятівниками.


Пінгвін втікаючи від косаток, героїчно застрибнув у човен до радісних туристів / Фото Daily Mail

Дивіться, як пінгвін втікав від косаток: зворушливе відео