Рудий кенгуру на прізвисько Кінгару, що живе в Ризькому зоопарку, цілими днями лежить на спині серед сіна і морквин. Але одному з відвідувачів здалося, що кенгуру спить в неприродній позі.

Читайте також Борці за права тварин просять не лаятися словами "свиня", "зміюка", "пацюк" та пропонують заміну

Чоловіка не влаштувала відповідь працівника зоопарку про те, що це нормально. Тож він звернувся із заявою в Держполіцію з проханням перевірити, чи все в порядку з твариною.

Останнім часом співробітникам Ризького Зоопарку часто доводиться відповідати на питання, чому великий рудий кенгуру Кінгару постійно лежить на спині, у неприродній позі, змушуючи думати про його критичний стан здоров'я. На жаль, цього разу відвідувачів отримана відповідь не задовольнила, що послужило заявою в поліцію,
– описує ситуацію зоопарк.

Кенгуру спить у дивній позі: дивіться відео з Ризького зоопарку

Після довгого спілкування з правоохоронними органами, де подібну позу кенгуру визнали такою, що ображає почуття любові відвідувачів до тварин, адміністрація зоопарку прийшла до висновку, що з цим потрібно щось робити.

Але якщо відключити підлогу від підігріву, що відіб'є у тварини бажання на ній спати, це може викликати у кенгуру стрес і він весь час перебуватиме у стані тривоги. Тож єдиний варіант – довіритися професіоналізму співробітників зоопарку та дозволити Кінгару спати так, як йому подобається.

Варто додати, що тварина, за словами працівників зоопарку, абсолютно здорова і ні на що не скаржиться.

Руді кенгуру в Ризькому зоопарку регулярно розмножуються, і ще недавно всі раділи новонародженому кенгуреню, який почав самостійно ходити поза сумкою. Отже, є підстави вважати, що тварини почуваються добре,
– додає адміністрація зоопарку.