1 грудня стало щасливим днем для 20 мешканців Південно-Африканської Республіки, повідомляє BBC News. Національна лотерея PowerBall розіграла джекпот у розмірі 114 мільйонів південноафриканських рандів (понад 7,3 мільйона доларів або більше, ніж 206,6 мільйона гривень) між тими, хто обрав правильні цифри у виграшній комбінації.

Читайте також: Щаслива помилка: австралієць випадково виграв 2 мільйони у лотерею

За правилами гравці лотереї повинні обрати п'ять чисел від 1 до 50 для основної комбінації та ще одне бонусне число від 1 до 20 – PowerBall. За таких умов шанси учасника на джекпот становлять 1 до 42 375 200. А випадки виграшу джекпоту декількома учасниками зустрічаються вкрай рідко.

Проте, у вівторок таких щасливчиків виявилося аж 20. І все це через абсолютно неочікувану та банальну комбінацію – 5, 6, 7, 8, 9 та число 10 у якості PowerBall. Кожен з переможців отримав 5,7 мільйона рандів (370 тисяч доларів або майже 105 мільйонів гривень).

Вітаємо 20 нових мультимільйонерів, кожен з яких виграв понад 5 мільйонів рандів у PowerBall, – написали організатори лотереї у Twitter.

Також виграш отримали 79 гравців, які вибрали числа 5, 6, 7, 8 і 9, але не відгадали PowerBall. Кожен з них отримав по 6283 рандів (409 доларів або майже 12 тисяч гривень).

Після оголошення результатів, лотерею почали звинувачувати у шахрайстві. Користувачі соціальних мереж не могли повірити у те, що генератор випадкових чисел може видати таку комбінацію. Проте, національна комісія по лотереях в ПАР повідомила, що все відбувалось під строгим контролем, а виграшна комбінація "незвична, але не неможлива".

Відеотрансляція розіграшу Powerball