Для шлюбної церемонії чоловік на ім’я Хойрул Анам одягнув традиційне весільне вбрання, а рисоварку – у святкову фату.

До теми Відкладали весілля через вагу: пара скинула на двох 133 кілограми та одружилась

У своєму фейсбуці Анам поділився світлинами шлюбної церемонії з приладом. У публікації чоловік заявив, що одружується, тому що рисоварка була "чесною, слухняною, люблячою та добре готувала".

Чоловік поділився фото зі свого "весілля" / Фото з фейсбуку Анама

Нестандартне одруження викликало резонанс у мережі – допис з рисоваркою зібрав понад 10 тисяч лайків та більш як тисячу коментарів.

Шлюб тривав недовго

Через 4 дні після урочистого весілля чоловік вразив мережу знову – Анам заявив, що розлучається зі своєю "дружиною". Він пояснив, що дещо розчарувався у "коханій" – у ній можна варити тільки рис. Про розлучення чоловік також повідомив у фейсбуці.

Розлучення з рисоваркою відбулося через 4 дні після одруження / Фото з фейсбуку Анама

Одруження виявилося піар-ходом

З’ясувалося, що Хойрул Анам уклав фіктивний шлюб з білосніжним приладдям – церемонія була лише для того, щоб викликати реакцію в мережі.

Читайте також Неймовірна удача: данець знайшов тисячолітній скарб, вперше взявши до рук металошукач

ЗМІ повідомляють, що Анам – місцева знаменитість, яка таким чином розважає своїх фоловерів.

Одруження не тільки заради веселощів

Нещодавно у Великій Британії 70 жінок уклали шлюб з деревами. "Наречені" не робили це заради популярності – таким чином жінки намагались зупинити вирубку парку, який планували знести для будівництва елітної нерухомості.

Англійки надихалися рухом Чіпко – виступом, який використовує ненасильницькі методи протесту. Вперше така акція відбулась у 1974 році, коли жительки індійського села присягнулися ціною власного життя зберегти дерева від вирубки. Жінки обхопили дерева руками та заявили, що вирубникам доведеться вбити їх, перш ніж зрубати дерево.