Кумедний випадок був адаптований в набір пластикових фігурок німецькою компанією Busch. Набір міні-фігурок, що зображують і самого героя і кабана, який біжить з чужою сумкою, призначений для прикраси іграшкової залізниці.

Це цікаво Перше легальне онлайн-казино Cosmolot приєдналось до Ukrainian Gambling Council

За задумом авторів набір може зробити свій внесок у "реалістичне відродження" модельного залізничного світу. І як заявляють представники компанії Busch, "продажі йдуть добре".


У Німеччині випустили фігурки голого чоловіка та кабана, який вкрав у нього ноутбук на пляжі / Фото The Guardian

Проте авторка легендарної фотографії Адель Ландауер не згодна з виробниками набору. Жінку дуже обурює той факт, що інші заробляють гроші на її знімку без її дозволу. Тому вона пригрозила компанії Busch судовим позовом.

У мене був величезний обсяг роботи через цю фотографію, але у фінансовому відношенні я нічого від неї не отримала. Мені не подобається, що інші зараз заробляють гроші, не питаючи мене,
– прокоментувала Адель Ландауер.

Що думає з цього приводу сам герой події – невідомо, адже його особистість ніколи не розголошувалася. Хоча за словами Ландауер, свого часу чоловік дав їй дозвіл на публікацію зображення в соціальних мережах.


Набір за мотивами легендарного фото / Фото The Guardian

Вартість набору, до якого входять кабан з сумкою, голий чоловік і два матраци, 13,99 євро. Маленький кабанчик з фотографії в набір чомусь не потрапив.

До теми Вони існують: вчені знайшли на дні океану реальних Губку Боба і Патріка