Компанія Netflix та творці відзначеного нагородами німецького серіалу DARK ("Пітьма") Янтьє Фрізе і Баран бо Одар у 2018 році підписали контракт про спільну роботу. Тож після того, як "Пітьма" отримала неабияку похвалу шанувальників по всьому світу, продюсери почали роботу над новим грандіозним серіалом "1899".

Це цікаво Автор "Хранителів" Алан Мур напише нові серії фентезі-романів

"1899" розповість про загадкові обставини подорожі іммігрантського корабля з Європи до Нью-Йорку. Пасажирів різного походження і різних національностей об'єднують їх надії і мрії про нове століття і краще майбутнє за океаном. Але згодом їх подорож перетвориться на кошмар, коли вони зустрінуться з кораблем, що пливе за течією у відкритому морі, який пропав безвісти декілька місяців тому. Ця зустріч на борту перетворить їх мандрівку в головоломку, що зв'язує минуле кожного пасажира павутиною таємниць.

"1899" – дійсно європейський серіал, в якому персонажі з різних країн говорять мовою свого походження. Нам дуже пощастило, що ми знайшли дивовижних талантів з усього світу, які разом з нами відправляться у цю захопливу подорож,
– заявив продюсер Янтьє Фрізе.