Англійський письменник та автор коміксів Алан Мур відомий, перш за все, такими своїми роботами як "Хранителі", "V означає Вендетта", "З Пекла". Його визнано найкращим творцем коміксів в історії та одним з найзначніших британських письменників останніх п'ятдесяти років. А комікси Алана називають "зразком високого мистецтва".

Це цікаво Netflix додав нову функцію, яка позбавляє мук вибору та автоматично відтворює щось для перегляду

Нещодавно Алан Мур підписав угоду на випуск нового циклу фентезі-романів Long London. "Довгий Лондон" – це п'ятитомна серія епічних фентезійних романів, що описують белетризовану версію титульного міста. Творець "Хранителів" уклав контракт з британським видавництвом Bloomsbury. Книги планують видати у 2024 році. А у 2022 році вийде збірка оповідань Illuminations, яка теж входить у цей контракт.

Від творця "Хранителів" та інших класичних творів, цикл "Довгий Лондон" являє собою по істині складну історію оповитого тінню міста, який сповнений чарівництва і пам'яті, десь за межами "справжнього Лондона". Довгий Лондон – це серія про "іноді доступне позачасове тіньове місто". Це неймовірно винахідливий, атмосферний, міфічний світ вбивств, магії і божевілля. Це квінтет сюжетів, що охоплюють все 20-е століття, починаючи з приголомшеного контузією і розваленого Лондона 1949 року, і слідуючи за популяціями письменників, злочинців, художників і фокусників,
– йдеться в синопсисі до "Довгого Лондону".


Алан Мур / Фото deadline