Деталі "травматичного" побачення чоловік розповів у своєму тіктоці. До речі у цій соцмережі він має понад 200 тисяч підписників.

Дивіться також Витратила 12 тисяч доларів: жінка влаштувала шикарне весілля, на якому не було нареченого

Закір розповів, що познайомився з дівчиною на сайті знайомств. Вона його не надто зацікавила. Однак він вирішив все ж сходити з нею на побачення. Перед цим він вирішив перевірити її соцмережі. З'ясувалося, що дівчина має дитину, але вирішила приховати від залицяльника цей факт.

Як минуло побачення

Своє відео чоловік почав зі слів, що він витратив 6 годин на своє найгірше побачення у житті. Жінка, з якою Закір зустрівся у ресторані, виглядала зовсім не так, як на фото у додатку для знайомств:

  • вона виглядала старшою на 10 – 15 років;
  • мала іншу зачіску.

Я трохи запанікував і почав думати про багато речей. Я думав, що, можливо, вона серійна вбивця,
– поскаржився чоловік.

Коли настав час робити замовлення, то без скандалу не минулося. Дівчина вирішила повечеряти смаженими соленими огірками. Вона в агресивній формі вимагала в офіціанта розмістити всі 53 смажені огірки на одній тарілці, тоді як вони подаються порціями по шість штук.

Врешті замовлення принесли і пара почала вечеряти. Коли вечеря добігала до завершення, Закір відійшов у вбиральню, де збирався обміркувати, як діяти далі. Коли ж повернувся за стіл, то побачив, що він чистісінький, Сідні немає, натомість є несплачений рахунок на 140 доларів. Офіціант при цьому пояснив, що жінка забрала з собою огірки, які не встигла з'їсти.

Як минуло побачення: дивіться відео

Раніше чоловік відмовився від побачення після того, як дізнався, яку сукню обрала його кохана для вечірки. За його словами, вибір одягу коханої був настільки несподіваним, що ця сукня, на його думку, більше пасувала б стриптизерці. Ця невдача в одязі зіпсувала атмосферу романтичного побачення та стала кінцем їхніх стосунків.