Нареченого на весіллі не було. Як пояснила сама жінка – 42-річна британка Сара Вілкінсон – вона втомилася чекати партнера і вирішила вийти заміж сама за себе.

Дивіться також "До цієї миті я шукав тебе все життя": речник СБУ одружився з ведучою 24 Каналу

Наречена довгі роки збирала гроші на весілля мрії і вирішила, що нарешті настав час його влаштувати. І байдуже, що вона так і не зустріла свою другу половинку. Жінка витратила 10 000 фунтів стерлінгів (майже 12 тисяч доларів США) на весілля.

Вона зізналася, що ідея такого неординарного весілля виникла у неї під час ізоляції через COVID. Тоді ж вона купила обручку з діамантом, яку завжди хотіла отримати з пропозицією про шлюб.

Як минуло незвичне весілля

Попри відсутність нареченого, жінку оточували 40 людей, члени сім'ї та друзі, які не висловлювали свого здивування, а навпаки усміхалися і тішилися за неї.

Це був чудовий день, і я була в центрі уваги. Церемонія не була офіційною, але у мене теж було весілля. Ці гроші були призначені на моє весілля, то чому б не витратити їх на те, що я хотіла?
– зауважила Сара.


Британка одружилася сама із собою / Фото AB STUDIO CREATIVE

На весіллі вона була в білій сукні з блискітками, мала багаторівневий торт, прикрашений фігуркою нареченої, яка цілує жабу. Сара каже, що у неї було ідеальне весілля, але це не означає, що вона повністю втратила надію зустріти свого бажаного партнера.

Раніше ми писали, що інша наречена була абсолютно незадоволена своїм весіллям. Адже гості на святкуванні просто дивилися телевізор та не реагували на зауваження.