Своєю історією дівчина поділилася на форумі Reddit. Там вона детально пояснила ситуацію та запитала поради.

Дивіться також Найкоротший шлюб в історії: пара розлучилася одразу ж після весілля – що накоїв наречений

Дівчина розповіла, що планувала формальне весілля: з коктейльним дрес-кодом та промовами. Вона сподівалася, що після церемонії їхні близькі будуть проводити час разом, танцювати, сміятися і говорити тости за майбутнє.

Однак сталося зовсім не так. За словами скривдженої нареченої, її весілля відбувалося в будиночку на схилі гори, з видом на озеро. Після "приємної швидкої церемонії" гості сіли за стіл і слухали промови. Після закінчення промов гості зібралися у вітальні, щоб подивитися по телевізору боксерський поєдинок.

Я сказала чоловікові, що мене засмучує, що замість того, щоб святкувати весілля, вони просто дивляться телевізор. Я попросила його вимкнути та сказати всім, щоб вони вийшли на вулицю і насолоджувалися святом. Але він заперечив і сказав, що це займе всього 20 хвилин,
– написала дівчина про свою проблему.

Вона додала, що згодом її чоловік зрозумів, що був не правий і що для неї це дуже важливо. Самі гості також не дослухалися до прохань нареченої. Замість цього вони подивилися на неї як на божевільну.

Що про це кажуть користувачі Reddit

Дівчина побоюється, що вона могла вчинити неправильно, і звернулася до користувачів Reddit, щоб дізнатися їхню думку щодо цього. Кілька людей повністю зрозуміли, чому вона так засмутилася через цей інцидент, і спробували заспокоїти її.

  • "Неймовірно груба поведінка на весіллі".
  • "Це не спортивний бар. Ваш чоловік був на 100% неправий".
  • "Це особливий день, який має бути відзначений повагою з боку гостей. Усі ці гості — такі ж невиховані, як і ваш чоловік".

Інша наречена раніше поскаржилася на форумі, що мама жорстоко принизила та зіпсувала її весілля. Жінка порушила заборону доньки та показала її дитячі фото, які були не милими та невинними, а образливими. Крім того, жінка проголосила такий тост, що наречена розридалася.