Шокуючу історію зіпсованого весілля розповіла сама дівчина у групі Reddit TrueOfMychest.

Дивіться також Наречена скасувала весілля, бо гості подарували б замало грошей

Вона пояснила, що в її країні на весільних святах часто демонструють відео перед промовою батьків. У відео зібрані милі фото з дитинства молодят. Однак наречена пояснила, що в дитинстві та підлітковому віці була "жахливою та товстою", тож не хотіла б бачити жодних фотографій свого дитинства.

Мої батьки пообіцяли, що вони не покажуть цих фотографій,
– написала вона.

Втім, у день весілля її батьки порушили свою обіцянку.

Відео виявилося жахливим. Були фото, які я ніколи нікому не збиралася показувати. Світлини мого чоловіка з молодості були досить милі і невинні, і ніхто не сміявся з них. Але мої були принизливі та огидні з усіх боків. Всі почали сміятися. Я почала плакати,
– пригадала наречена.

Останньою краплею стала промова мами

Мати нареченої вирішила, що цього замало, а тому виступила з промовою.

"Вона сказала: "Ми ніколи не думали, що міс Піггі (свиня) вийде заміж, ми всі думали, що вона житиме в дешевому орендованому будинку з усіма своїми 4 смердючими котами!", – пригадала жінка.

Щойно наречена почула це – вибігла з приміщення. Її коханий пішов за нею та намагався її втішити, поки вона гірко плакала. Згодом на вулицю вийшли друзі, родичі та, звісно ж, батьки. Але замість того, щоб попросити вибачення, вони почали кричати на неї за те, що вона залишила вечірку. Дівчина запитала у користувачів Reddit TrueOfMychest, що їй робити.

Що запропонували учасники групи

  • "Я думаю, що вам доведеться зробити перерву від них. Вони знущаються з вас, вони не є вашою підтримкою, і вам не потрібні! Сім'я повинна підтримувати".
  • "Мені дуже шкода, що це сталося з тобою, ти заслуговуєш набагато кращого. Я б не спілкувався з твоїми батьками та родиною, які думали, що така поведінка нормальна".