За його словами, сукня коханої більше підійшла б стриптизерці. Невдале вбрання поклало край романтичним стосункам.

Дивіться також Коли токсичність зашкалює: як впоратися з регулярними образами у стосунках

Чоловіка запросили на вечірку в компанії, де він працює. Оскільки заходи були неформальними, він вирішив прийти зі своєю дівчиною, з якою вони зустрічалися лише кілька тижнів.

Зустріч не вимагала обов'язкового дрес-коду, проте дівчина заздалегідь вислала фото свого вбрання, в якому планувала піти на захід. Однак цей вибір сукні не вразив чоловіка. На його думку, сукня була занадто короткою та буквально не залишала місця для фантазії.

Чоловік дав дівчині вибір:

  • вона може обрати сукню, яка більше відповідає формату заходу,
  • або він не бере її з собою на вечірку.

Дівчина відповіла, що він не має права диктувати, що їй вдягати, і відмовилася від зустрічі. Цікаво, що спільнота Reddit була на боці чоловіка. Хоча вказувати подружці, яке вбрання обирати, – грубо, її відвертий образ міг вплинути на його статус у компанії. А тому, на думку користувачів, він мав право попросити її приміряти іншу сукню або зовсім не йти на вечірку.

Раніше ми писали про те, що чоловік не приймає природні потреби своєї дівчини, про що та розповіла на форумі. За її словами, бойфренд ображається на те, що вона "псує повітря", коли вони обидва перебувають удома, і змушує її "бути леді".