Однак відтоді він схуд на 330 кілограмів. До слова, Хуан не публікував свої фото два роки, тож його теперішній вигляд багато кого може здивувати.

Цікаво Дівчина схудла на 27 кілограмів до весілля: наречений ледь впізнав її

На новому знімку, який чоловік опублікував в інстаграмі, він постав із собакою, одягнений у сіру футболку та чорні штани.

На той час, коли йому виповнилося 32 роки, вага Хуана зробила його в'язнем у власному будинку, і він вперше за сім років поїхав лікуватися. Під час перебування в лікарні у нього діагностували діабет 2 типу, дисфункцію щитовидної залози, гіпертонію та рідину в легенях. Після допомоги лікарів Хуан втратив неймовірні 330 кілограмів.

Найважчий чоловік у світі схуд на 330 кілограмів / Фото з інстаграму Хуана

Після операції Хуан змінив свій режим. Чоловік продовжував скидати кілограми, скинувши третину своєї ваги до 2019 року. Тепер він важить близько 260 кілограмів.

Проста можливість підіймати руки та вставати щодня, вставати за склянкою води або сходити до вбиральні дає вам чудове відчуття. Це фантастичне відчуття – мати можливість більше рухатися та бути самодостатнішим,
– розповів він.

Хуан почав відчувати проблеми зі своєю вагою в дитинстві, коли йому було всього 6 років. Травма в підлітковому віці погіршила ситуацію, і до 17 років вага зросла до 228 кілограмів.

Раніше ми писали про американця Джефа Пітерса, який схуд на 148 кілограмів, що становить 65% його первісної маси тіла. Чоловік зізнався, що на це пішло 6 років і ще у 2017 році він важив 227 кілограмів.