Як повідомляє The Guardian, за сім років кота Честера через його кепський характер чотири рази повертали до притулку RSPCA в Південній Австралії (Королівське товариство з питань запобігання жорстокому поводженню з тваринами). Останній власник називав його не інакше як "асоціальний елемент" і "справжній доктор Джекіл і містер Хайд".

Зі світу тварин Цуценя, схоже на ведмедика, якого покинули в притулку, стало зіркою Instagram: милі фото

Але працівники притулку не полишали надію знайти йому будинок.

Ми не збираємося ухилятися від реальної проблеми з цим, у Честера є деяка щира зневага. У свій вільний час Честер любить спалювати села, поклонятися дияволу та кусати людей. Він найкраще підходить для дому без дітей та якимось секретним підземним осередком для створення світового панування,
– повідомляє RSPCA South Australia в Facebook.

Тож після новинного сюжету про самотнього лютого кота, який показали по австралійському телебаченню, його захотіли прихистити добрі люди.

У притулку RSPCA впевненні, що нова власниця Вільма знає, як з ним впоратися

З Вільмою, я впевнена, він отримає всю увагу, на яку заслуговує. Це ідеальний результат,
– сказала Керолайн Джонс, менеджер зі зв'язків зі ЗМІ RSPCA.

Проте, про всяк випадок Вільмі передали поради щодо Честера, що залишилися від попереднього господаря. Той написав, що, хоча Честер відмінно ладнає з курми і собаками, він нападає на інших котів і сусідів. У тексті також було попередження, що Честера варто закривати в окремій кімнаті, якщо в квартиру приходять гості – інакше їх п'ятам та іншим частинам тіла може бути боляче.


Честер та його нова власниця Вільма / Фото The Guardian

Він був бродягою з Порт-Лінкольна, тому ми не знаємо, яким тоді було його життя. У нього була рана на вусі, так що йому, швидше за все, доводилося на вулиці несолодко. Але він точно знав, що йому подобається, а що ні, був надзвичайно ласкавий, підходив до тебе і давав погладити себе,
– розповідає про котика працівниця притулку.

Вільма вже мала котиків і сказала, що прийняла рішення взяти до себе Честера після того, як побачила його історію в телевізійному випуску новин. Вона каже, що її не лякає поганий характер Честера – і не таких бачила.

Я давно хотіла ще одного кота, і мені просто здалося, що він симпатичний,
– сказала Вільма.