Невідомий підводний човен з'явився на узбережжі британського графства Корнуолл. На ньому не було ніяких розпізнавальних знаків, і це змусило мешканців міста хвилюватися. Човен помітив фотограф Абдель Бакрім. Він опублікував світлини "зловіщої" субмарини у соціальних мережах.

До теми Після виверження: чоловік приготував сосиски для хот-догів на лаві вулкану в Ісландії – відео

Це не те видовище, яке очікуєш побачити у звичайний день. Я вперше бачу підводний човен. Сподіваюся, що не сталося нічого серйозного,
– написав фотограф.


Підводний човен на британському узбережжі / Фото Абдель Бакрім

Це фото стурбувало людей, а журналісти розпочали розслідування. Проте, у пресслужбі Королівського флоту відмовилися коментувати ситуацію. Згодом виявилося, що це субмарина нідерландського флоту "Морж" і вона перебувала в районі спільних з Великою Британією навчань.

У твітері Підводної служби Королівського флоту Нідерландів опублікували фото та відео з борту субмарини. Екіпаж човна вирішив відсвяткувати Великдень, а також День створення НАТО.

Щоб відпочити у вихідний день та відзначити важливі для них дати, чоловіки підняли субмарину на поверхню води, встановили там мангал і смажили шашлики.