Mercedes-Benz S600 Lorinser 1996 року, який раніше належав легенді NBA Майклу Джордану, з'явився у продажу на аукціоні Bring a Trailer. Авто було придбано новою суперзіркою баскетболу 23 грудня 1995 року і до 2003 року належало Джордану і його тодішній дружині в Іллінойсі, США.

Раніше Кросівки з автографом Майкла Джордана виставили на продаж за нечувану вартість: фото

Це автомобіль засвітився у документальному серіалі "Останній танок" і є значним предметом пам'ятних речей баскетболіста, оскільки він проїздив на ньому понад 250 тисяч кілометрів.

Зовні Mercedes зберігся відмінно: відео

Всередині – заводська телефонна система, яка вимовляє "Jordan" при включенні, а також розкішна дерев'яна обробка салону. Двоколірна шкіряна оббивка, передні сидіння з підігрівом і електроприводом, автоматичний клімат управління і люк.


Заводська телефонна система авто вимовляє "Jordan" при включенні / Фото Bring a Trailer


Дерев'яна обробка салону / Фото Bring a Trailer


Двоколірна шкіряна оббивка / Фото Bring a Trailer

Автомобіль виставили на продаж зі стартовою ціною 23 486 доларів США, тоді як кросівки самого Джордана в ідеальному стані 1986 року коштують один мільйон доларів США. Це вже не перший раз, коли Mercedes-Benz S600 продають на аукціоні – минулого року його купив за 202 тисячі доларів автомобільний клуб Беверлі-Хіллз.

На аукціон були подані заявки від зацікавлених сторін з усього світу, які бажали володіти частиною історії... На жаль, учасник, який запропонував найвищу ціну, не зміг забезпечити фінансування, відповідне остаточній ставці. З цієї причини ми вирішили розмістити авто на головному аукціоні Bring a Trailer,
– заявив попередній власник авто.

Хто такий Майкл Джордан?


Американський баскетболіст, колишній гравець НБА. Кращий баскетболіст в історії. Грав на позиції атакуючого захисника. Багаторазовий переможець чемпіонату Національної баскетбольної асоціації в складі команди "Чикаго Буллз", дворазовий олімпійський чемпіон, відомий також як "Його повітряність".

Джордан зіграв важливу роль у популяризації баскетболу та НБА у всьому світі в 1980-х і 1990-х роках.