Океанський бриз, теплі хвилі, золотий пісок і абсолютна свобода від усіх табу – така вона атмосфера нудистських пляжів. Прийшов до моря, скинув все з себе і повністю злився з природою.

Це цікаво Масштабне порівняння розмірів карт з найпопулярніших відеоігор: відео

Тож щоб допомогти засмагати оголеним, відомий бренд купальних костюмів Pour Moi вивчив правила і норми більшості країн світу та представив мапу, де мандрівники можуть засмагати топлес або оголеними, не порушуючи закону. Залежно від того, де дозволено засмагати в оголеному вигляді та при яких умовах, карту розділи по кольорах:

  • Червоним виділені 38 країн – це країни, де публічне оголення будь-якого виду неприйнятно або незаконно.
  • Зеленим (39 країн) – країни, які досить невимушено ставляться до прийняття сонячних ванн топлес або оголеними в громадських офіційних і неофіційних місцях.
  • Оранжевим (29 країн) – у цих країнах чинні закони, які неоднозначні або суперечливі, або де є дуже обмежена кількість місць, де можна засмагати оголеним.
  • Сірим кольором позначені країни, стосовно яких недостатньо класифікаційної інформації.

Ми знаємо, що багато наших клієнтів люблять знімати купальники, коли засмагають, і, роблячи попередні кроки до відкриття міжнародних поїздок, ми хотіли допомогти людям дізнатися, де можна і де не можна ходити топлес, коли засмагаєш,
– сказав засновник Pour Moi Майкл Томсон.


Мапа, яка показує, в яких країнах дозволено засмагати топлес і оголеним / Фото Pour Moi

Окремо була представлена мапа США з описом правил прийняття сонячних ванн топлес і оголеним тілом для кожного штату. Згідно з представленими даними, у 32 штатах немає бути жодних юридичних проблем, пов'язаних з прийняттям сонячних ванн в оголеному вигляді. Проте це незаконно в Юті, Індіані, Південній Кароліні та Теннессі, тому вони отримали червоний колір.


Мапа США яка показує, в яких штатах дозволено засмагати топлес і голим / Фото Pour Moi

Ми – британська компанія, і британці сприймаються як досить скромні люди, але це неправда, багато хто з нас любить бувати оголеним на пляжі! Було цікаво порівнювати, які країни найбільше зацікавлені в прийманні сонячних ван оголеними, а в яких чинні закони про заборону наготи,
розповів Майкл.