Як виявилося, бойфренд Барбі – Кен – має не менш цікаву історію створення. Насправді знамениту пластикову ляльку було названо на честь реальної людини.

Дивіться також Революція у світі іграшок: як створили Барбі – найпопулярнішу ляльку світу

На честь кого назвали Кена

Повне ім'я Кена – Кеннет Шон Карсон, і він був названий на честь сина жінки, яка створила Барбі, – Рут Гендлер. Авторка також стала співзасновницею Mattel разом зі своїм чоловіком Елліотом. Вперше лялька з'явилася на прилавках магазинів у березні 1961 року, зробивши Кена за знаком зодіаку Рибами.

Його представили через 2 роки після того, як Mattel вперше випустила ляльку Барбі. Створювати Кена почали після скаргу на те, що Барбі була незаміжньою жінкою. Перша лялька Кен була одягнена в червоний купальний костюм і сандалі, а на плечах був рушник.


Кен 1961 року / Фото AP

Але син Рут стверджував, що він не схожий на ляльку пляжного нероби, названу на його честь. Висота фігурки була 30 см, що на 1,3 см вище за його дівчину. Вже пізніше Кену розширили гардероб: на ньому можна було побачити розкішні смокінги, спортивні костюми, шорти та туфлі.


Кен 1985 року / Фото AP

Додамо, що Барбі, повне ім'я якої Барбара Міллісент Робертс, було названо на честь дочки Гендлер Барбари, сестри Кеннета Гендлера.

Раніше ми розповідали, що 62-річна Беттіна Дорфманн із Німеччини потрапила до Книги рекордів Гіннеса як власниця найбільшої у світі колекції ляльок Барбі. Їх у жінки аж понад 15 тисяч.