Дівчину плутають із зіркою і просять фото

23-річна американська домогосподарка розповідає, що за останні 6 років через схожість із Кайлі Дженнер вона вже звикла до постійної уваги. Дівчину навіть зупиняють люди на вулиці та просять селфі, адже вважають її знаменитістю.

Цікаво подивитися Брови тепер як логотип Nike: дівчина невдало вколола ботокс і стала зіркою мережі

Медісон звикла, що її плутають із зіркою / Тікток taylormadisonofficial

Найкумедніше було тоді, коли до мене підбігли дівчата, думаючи, що я Кайлі, і попросили сфотографуватися. І хоч потім вони дізналися правду, все одно зробили знімок,
– зазначила Тейлор

Але окрім компліментів, вона отримує чималу кількість критики в мережі. Деякі користувачі пишуть, що тіктокерка навмисне зробила пластичну операцію заради популярності. Її обличчя, форма очей, брови та рот – точно як у Кайлі.

Дівчину постійно звинувачують у пластиці / Тікток taylormadisonofficial

Тепер же у Медісон урвався терпець. Вона вирішила відповісти хейтерам, записавши відео. Це звернення набрало вже 2 мільйони лайків.

Я отримую багато ненависних коментарів, де мене називають копією Кайлі або просто пишуть неприємні речі. Люди думають, що я робила пластичні операції або філери, щоб більше бути схожою на зірку, але це не так! Припиніть, у мене все натуральне! Я навіть кілька разів публікувала дитячі та підліткові фотографії, щоб довести, що всі помиляються,
– розповіла вона

Дівчина додала, що у майбутньому буде блокувати всіх, хто знову звинувачуватиме у навмисній пластиці.

Плюси від схожості з Кайлі Дженнер

Але не все так погано! Завдяки своїй подібності до знаменитості Тейлор вже уклала угоди з компанією одягу Fashion Nova та косметичним брендом Chloe Cosmetics. Тепер у планах дівчини запустити свою лінію косметики, як зробила свого часу Кайлі.

Цікаво, що сама Дженнер якось звернулась до тіктокерки та назвала її своєю близнючкою.