Мерч серіалу "Гра в кальмара"

Наразі у колекції "Гра в кальмара" на сайті є 10 позицій одягу. Футболки та худі представлені у різних дизайнах.

Це цікаво Вікові обмеження для гемблерів: зі скількох років можна грати в казино у різних країнах

Колекція одягу "Гра в кальмара" від Netflix / Фото Netflix Shop


За бажанням покупець може змінити певні деталі дизайну. На всіх позиціях з логотипом серіалу можна обрати варіант його написання – корейською чи англійською мовою.

Деякі товари можливо змінити більше. До прикладу, у футболці з вишитим номером гравця можна обрати один із номерів головних героїв, який подобається найбільше. А у футболці із зображенням усіх ігор можна залишити усе так, як є, або обрати малюнок одного конкретного випробування та місце його розташування.

Усі футболки з цієї колекції коштують по 39,95 долара (1027 гривень). За худі доведеться заплатити більше – 49,95 долара (1290 гривень). На жаль, безпосередня доставка з магазину доступна лише по території США. Мешканцям інших країн доведеться скористатися послугами посередників.

Що відомо про серіал "Гра в кальмара"

"Гра у кальмара" – 9-серійний південнокорейський серіал від компанії Netflix, світова прем'єра якого відбулася 17 вересня 2021 року. У ньому йдеться про групу з 465 людей, які через фінансову скруту, погоджуються взяти участь у таємничій грі на виживання. Всього їм потрібно пройти через 6 випробувань. Переможець отримає 45,6 мільярда вон (38,5 мільйона доларів), а програвші помруть.

До теми Чи врятувалися б ви: тікток захопив челендж з льодяниками із серіалу "Гра в кальмара"