Дальгона-челендж у тіктоці

У третьому епізоді серіалу на учасників чекала чергова дитяча гра. Усі вони отримали металеві коробочки, усередині яких були цукрові льодяники із контурами різних фігур – трикутника, кола, зірки та парасольки. За допомогою голки гравцям потрібно було вирізати задану фігуру з карамелі, не пошкодивши її. Ті учасники, яким вдалося впоратися, проходили далі, а ті, чиї льодяники тріснули, – помирали.

Це цікаво 5 найпопулярніших гральних автоматів, які підкорили гемблерів з усього світу

У тіктоці, звичайно, такого ризику немає. Інтернет-користувачі лише готують чи купують льодяники, а потім вирізають фігурки, знімаючи це на відео. За лічені дні цей челендж завоював нечувану популярність. Ролики з офіційним хештегом тренду #dalgonacandy вже зібрали майже 735 мільйонів переглядів.

Розваги 24 підготували для вас добірку найпопулярніших відео, а нижче ми розповімо, як самостійно приготувати льодяник дальгона вдома, аби також взяти участь у челенджі.

#1

#2

#3

#4

#5

Дивіться також Netflix запустив інтерактивний квест за "Грою в кальмара": приз – спойлери до другого сезону

#6

#7

#8

#9

#10

Як приготувати цукерки дальгона

Для приготування льодяника вам потрібно розтопити цукор та додати до нього трішки соди. Карамель треба вилити на силіконовий килимок чи пергамент і притиснути чимось із пласким дном, наприклад склянкою. Щоб додати на льодяник малюнок, скористайтеся формами для випічки печива.

Дочекайтеся, поки цукерка повністю застигне. Тепер можна брати участь у челенджі та знімати відео у тікток. Насолоджуйтеся, і спробуйте врятуватися!

До теми У новому серіалі Netflix показали реальний номер мобільного: телефон його власника не змовкає