Француз Фабріс Айліг колекціонує відеоігри та консолі. Але основне його захоплення гральні карти – те, з чого почалася історія Nintendo ще в кінці XIX століття. Його велика колекція містить все, що пов'язано з цією японською компанією.

Це цікаво Як би виглядала у реальному житті дівчина Місті з GTA 3: візуалізація від відомого художника

Через те, що колекція займала багато місця, вона почала вимагати більше простору – і Айліг вирішив розширити його максимально гарним способом. Француз прийняв рішення побудувати нове приміщення. А саме, відтворити найперший офіс Nintendo в Кіото, де компанія почала роботу в 1889 році.

Оскільки моя колекція розширилася, мені не вистачало місця, щоб зберігати та демонструвати її. У пошуках рішення я подумав про додавання додаткової кімнати, присвяченої гральним картам Nintendo, оскільки вони представляють мою особливу зацікавленість,
– розповів Фабріс Айліг.


Колекція ігор Nintendo Фабріса / Фото beforemario

Айліг будував нове приміщення за фотографіями та особистими спогадами від поїздки в Кіото, оскільки оригінальна будівля була знесена у 2004 році.

До кінця 2018 року у мене в голові виникла ідея створити репродукцію першої будівлі Nintendo для розміщення цієї частини колекції,
– згадує француз.


Перша будівля Nintendo незадовго до знесення / Фото beforemario


Айліг будував нове приміщення за старими фотографіями / Фото beforemario

Будиночок вийшов напрочуд дивовижний. Фабріс точно відтворив культову будівлю Nintendo з елегантною обробкою, що відповідає традиційному японському стилю. Хоча колекціонер зізнається, що будівля відтворена лише з фасаду – дізнатися про його інтер'єри нічого не вдалося.

Відтворення обмежене фасадом, оскільки немає ніякої інформації про внутрішню частину,
– говорить Фабріс.


Відтворений офіс Nintendo XIX століття / Фото beforemario