Член сицилійського мафіозного угруповання "Стидда" Джоаккіно Гамміно втік з римської в'язниці Ребіббія у 2002 році. Вже у 2003 році він був заочно засуджений до довічного ув'язнення за вбивство, скоєне кількома роками раніше.

Це цікаво Через поганий відгук: шеф-кухар відсудив 34 500 євро у критика своєї страви

Гамміно значився в списку найбільш розшукуваних злочинців Італії. Лише через 20 років після втечі його вдалося розшукати та заарештувати. І допоміг у цьому італійським поліцейським сервіс Google Street View. Детективи переглядали панорами вулиць Галапагара, Іспанія, і помітили двох чоловіків біля магазину El Huerto de Manu. Ця фотографія також була опублікована на сторінці місцевого ресторану у фейсбуці, в якому працював чоловік.

Було багато попередніх і довгих розслідувань, які привели нас до Іспанії. Ми були на правильному шляху, і карти Google допомогли підтвердити наші розслідування,
– заявив прокурор Палермо Франческо Ло Вой.

Допомогла Google-мапа: поліції вдалося знайти мафіозі, який 20 років тому втік із в'язниці

Поліції вдалося знайти мафіозі, який 20 років тому втік із в'язниці завдяки Google Street View / Фото The Telegraph

Один з чоловіків на фото здався правоохоронцям схожим на втікача. І хоча в Іспанії колишній мафіозі жив під вигаданим ім'ям, його впізнали по шраму на підборідді.

Як ви мене знайшли? Я навіть не дзвонив своїй родині останні десять років,
– здивувався Гамміно при затриманні.

В цей час Джоаккіно Гамміно перебуває під вартою в Іспанії, а італійська поліція сподівається екстрадувати його для винесення вироку до кінця лютого.