На допомогу їй прийшов наречений – Джеффрі Галлант. Побачивши, що його кохана розчарована, він знайшов та зв'язався із компанією, що займається створенням 3D-голограм.

Це цікаво Мистецтво бути вільним: історія джокера – найзагадковішої та найсуперечливішої карти в колоді

Голограма на весіллі

Спільними зусиллями їм вдалося зробити сюрприз нареченій – її подруга все-таки побувала на весіллі, хоч і у вкрай незвичний спосіб. Через різницю у часі між Британією та Канадою Сара була вимушена їхати у студії о 3-ій годині ночі.

Вона вбралася у сукню подружки нареченої та виголосила тост із келихом шампанського у руках. Усі гості весілля у Канаді бачили її тривимірне зображення і чули її голос у режимі реального часу так, ніби вона й справді була там.


Голограма Сари на весіллі / Скриншот ARHT Media

Я думаю, що всі тут знають, наскільки Лондон важливий для Бріттані, а також він є домом для багатьох її найближчих друзів. Деякі з них, на жаль, не змогли бути тут з нами сьогодні ввечері. Без зайвих слів, я хотів би познайомити вас з однією з подружок нареченої Бріттані з Лондона, Сарою Редінгтон,
– сказав наречений перед появою голограми.

Голограма подружки нареченої з'явилася на весіллі: зворушливе відео


Наречена була неабияк вражена та зворушена сюрпризом. Вона розповіла, що отримала неймовірні враження, адже Сара начебто по-справжньому була поруч із нею. За словами Бріттані, завдяки цьому її свято було абсолютно ідеальним.

Дивіться також Пара з Британії виграла у лотерею мільйон і за пів року витратила все: куди пішли гроші