Джерело: 24 канал

Художниця Еллі Фолья активно веде соціальні мережі, зокрема й тікток. Там вона показує процес написання власних картин та розповідає про особливості свого ремесла. Нещодавно вона вирішила піти далі, і навчила малювати власних собак.

Читайте також Кумедна дружба кота та видри: вони живуть разом і сплять в обіймах – милі фото та відео

Еллі вирішила, що собачий язик – чудова альтернатива пензлю. Найпершим малювати почав Купер – кумедний чорний цуцик із рудими плямами. Художниця взяла невелике полотно та хаотично нанесла на нього фарби. Потім вона загорнула заготовку в пакет, а його намастила арахісовою пастою. Аромат смачної пасти зацікавив Купера, і він прийнявся вилизувати її. Одночасно з цим, пес розмащував фарби на полотні, і створив досить пристойну, як для новачка, картину.

Дивіться відео: як Купер намалював свою першу картину

Відео з цуценям-художником швидко стало популярним у мережі – його переглянули 4,3 мільйона разів. Після такого успіху експерименту, Еллі вирішила залучити до малювання й інших свої собак – Іззі, Бадді та Люсі. Використовуючи техніку Купера, вони також впоралися на відмінно.

Дивіться відео: які картини намалювали інші собаки Еллі

Художниця створила невеличку виставку робіт тварин на стіні свого помешкання. Цікаво, як мистецтвознавці оцінили б собачі картини, якби не знали, хто їхні автори. Нам здається, що творіння пухнастих улюбленців Еллі змогли б конкурувати із деякими витворами сучасного мистецтва.