Американка Талія Мессі – велика шанувальниця ляльки Барбі та її рожевого світу. Її чоловік, перукар Стівен, радо підтримує жінку, та навіть реалізував одну із її мрій – власноруч створив барвистий фургон Барбі.

Це цікаво Моторошно і кумедно одночасно: продавці морозива влаштували парад фургонів на похоронах колеги

Рожевий транспорт Стівен створив зі старого автофургону. Надихався чоловік дизайном рожево-білого трейлеру Cardinal 1969 року.

Фургон Барбі

Інтер'єр фургону Барбі / Фото з інстаграму Талії Мессі

Стівен подарував Талії фургон на її 30-річчя. Старий транспорт перукар перетворив на рожевий трейлер із дизайном, натхненним Барбі.

Подружжя назвало фургон Дейзі. Кольоровий фургон став другим для пари – тепер Стівен та Талія перетворюють старі трейлери на нові та відреставровані.

Що відомо про попереднє творіння подружжя

Перший трейлер, який зробила пара, поїхав на музичний фестиваль Coachella в Палм-Спрінгс. Фургон мав тематичне оздоблення, присвячене фестивальній події.

Старі трейлери

Старі трейлери, які реставрує подружжя / Фото з інстаграму Талії Мессі

Стівен власноруч створював особливі штрихи – райдужні стіни та епоксидні візерунки у ванній кімнаті. Талія також допомагала чоловіку – оздоблювала меблі та підбирала кольори.

Веселкові яскраві кольори та грайливі мотиви охоплюють весь унікальний фургон. У транспорті є міні бар, вітражі та особливі меблі. Усі деталі Талія продумувала сама.

Створення фургону Барбі

Процес створення фургону Барбі / Фото з інстаграму Талії Мессі

За словами подружжя, фургон Барбі обійшовся їм приблизно у 5 тисяч доларів – трохи менше ніж 150 тисяч гривень.