Тепер на нього очікує безбідна старість і багато можливостей.

Дивіться також Секрет на мільйон: чоловік розповів, як збільшив виграш у лотерею у 2000 разів

Пол із Вест-Бойлстона розповів представникам державної лотереї штату Массачусетс, що повідомив своєму роботодавцю, в якого він пропрацював понад 20 років, про свій відхід на пенсію наступного тижня.

А за 3 дні купив у магазині J&J Variety в рідному місті лотерейний білет зі скретч-слотом 5 000 000 доларів у 100X Cashword. Бешоу стер захисний екран і побачив приз у розмірі 1 мільйон доларів.

Я сказав своїй дружині, що в житті є три речі, про які я ніколи й не мріяв: перемога "Патріотів" у Суперкубку (американський футбол), поцілення в лунку під час гри в гольф – це сталося п'ять років тому – і виграш у лотерею. Тепер я можу позначити всі ці три бажання в моєму списку,
– сказав Бешоу.

Як дідусь витратить виграш

За словами Бешоу, він планує використати частину свого виграшу для подорожей.

Раніше американка Тамара Лафінгхаус, що живе у Мурсвіллі виграла у лотерею, використовуючи один і той самий набір номерів, що і 20 років тому. Жінка вірила, що рано чи пізно їй посміхнеться вдача. Зрештою, вона таки стала переможницею та володаркою великого призу. Жінка виграла 200 000 доларів у лотереї Powerball.

А ще одна жінка з Австралії виграла понад мільйон фунтів стерлінгів у лотереї, навіть не купуючи виграшний білет. Річ у тім, що такий подарунок їй зробили рідні на день народження. Саме її родичі придбали виграшний лотерейний білет та поклали його у вітальну листівку. Цікаво, що кілька днів подарунок пролежав в поштовій скриньці.