Цього року новорічні відео від брендів так чи інакше розповідають про життя в умовах пандемії коронавірусу. Це складний час для усіх нас, тому ці ролики ще один доказ того, що разом ми переживемо будь-які труднощі. Розваги 24 обрали для вас найкращі святкові відеоролики від світових брендів. Тож, приємного перегляду! Не забудьте запастися носовичками!

Читайте також: Найкреативніша реклама 2020 року – скандальний запліснявілий бургер від Burger King: відео

#1 Coca-Cola: Цього Різдва подаруй лише те, що можеш подарувати

У ролику дівчинка проводжає тата на роботу та просить його передати листа Санта-Клаусу. Проте, зробити це не так легко, як може здатися на перший погляд.

#2 John Lewis: Подаруй трохи любові

Ролик про те, як важливо робити добрі вчинки та дарувати любов оточуючим, адже кожна дрібничка може змінити світ на краще.

#3 McDonald's: Внутрішня дитина

Відео, яке нагадує, що кожен з нас повинен берегти та плекати свою внутрішню дитину навіть тоді, коли це здається непотрібним і недоречним.

#4 Kohl's: Даруйте від усього серця

Відео про те, як пандемія змінила наші пріоритети та бажання. Адже матеріальні речі відійшли на другий план, а усі ми мріємо про здоров'я та час, проведений разом із близькими.

#5 Amazon: Шоу має тривати

Ролик про те, як не здаватися на шляху до своєї мети, навіть якщо на заваді стає ціла пандемія.

#6 Erste Group: Вір у любов. Вір у Різдво

Ролик, який показує, що вкрай важливо не забувати про те, що робить нас щасливими. Навіть, якщо здається, що усьому прийшов кінець – увага та турбота близьких людей завжди допоможе.

#7 Macy’s: В татових черевиках

Історія дівчинки, яка не могла вигадати ідею подарунку для тата, аж поки не взула його черевики та не провела один день, як він.

#8 Aldi: ще одна історія про Кевіна

Відео про те, що можна подолати безліч труднощів заради того, щоб об'єднатися зі своєю родиною.

#9 Microsoft: Знайди свою радість

Зворушливий та водночас смішний ролик про мрії собак, які можуть проводити час разом лише уві сні. Хоча, насправді, він не лише про собак.

#10 Nimbus Beds: Любіть, діліться та підтримуйте цієї зими

У ролику звертають увагу на проблему самотності літніх людей. 2020 рік зовсім не посприяв її вирішенню. Пам'ятайте, що друг потрібен кожному!