Як повідомляє The Star press, 42-річний Девід Веркінг, подав позов у 2019 році проти своїх батьків – Пола і Бет Веркінг з Гранд-Хейвена, штат Мічиган, до окружного суду США в Західному окрузі Мічигану. Cуддя Окружного суду США Пол Мелоні задовольнив клопотання Девіда Веркінга та постановив, що його батьки повинні заплатити за знищення його колекції.

Читайте також Хобі королеви Єлизавети II коштує мільйони фунтів: що вона колекціонує

Історія почалася ще у 2016 році, коли Веркінг після втрати роботи та важкого розлучення переїхав до будинку своїх батьків у Глен-Хейвені, на східному березі озера Мічиган. Чоловік намагався розібратися зі своїм життям, тож за рік взяв себе в руки. Девіду вдалося знайти роботу, нове житло і він з'їхав від батьків. Але збираючи речі, він виявив, що не вистачає декількох коробок: пропала вся його колекція порно, яка включала фільми і журнали на суму більше 25 000 доларів, у тому числі "Веселий бізнес" і "Великі погані бабусі". Колекцію Веркінг почав збирати ще в юності.

Американець виграв суд проти батьків, які викинули його колекцію порно
Чоловік виграв суд проти батьків, що викинули його колекцію порно / Ілюстративне фото

Батьки Девіда чесно зізналися, що пропажа – їхня робота. Вони сказали, що ця колекція огидна і навіть вирішили, що вона незаконна і тому, коли знайшли касети, диски та журнали – викинули всі 12 ящиків.

Я викинув схованку заради психічного та емоційного здоров'я свого сина. Я б зробив те ж саме, якби знайшов кілограм кокаїну-крека. Коли-небудь, я сподіваюся, ви зможете зрозуміти,
– пояснює свій вчинок Пол Веркінг.

Американець виграв суд проти батьків, які викинули його порноколекцію
Чоловік виграв суд проти батьків, що викинули його колекцію порно / Ілюстративне фото

У позові Веркінг оцінює власність приблизно в 25 000 доларів, але його адвокат Майлз Грінгард вимагає матеріального та морального відшкодування збитку у потрійному розмірі, тому що виправдовує це безглуздим знищенням чужої власності. А сам Девід стверджує, що це була не просто холостяцька колекція, а справжнє зібрання раритетів, адже колекція містила цінні вінтажні фільми від студій, які припинили своє існування ще 20 років тому. З кожним днем колекція ставала тільки дорожчою.

Окружний суд США округу Мічіган дав сторонам час до середини лютого, щоб "подати письмові заяви з питання про відшкодування збитку."