Чоловік із Томасвілла розповів представникам освітньої лотереї Північної Кароліни, як поїздка із сім'єю до Шарлотт на концерт Post Malone стала для нього доленосною.

Дивіться також Абсолютна випадковість: жінка зірвала куш у лотереї, навіть не купуючи виграшний білет

За його словами, гроза спричинила тривалу затримку під час виступу, внаслідок чого дорога додому виявилася пізнішою, ніж передбачалося. За словами Шарпа, він зупинився біля магазину Sheetz на South Main Street в Лексінгтоні, щоб його діти могли скористатися туалетом.

Ми зупинилися. Я купив пару білетів і почав стирати захисні поля,
– сказав він.

На першому білеті Шарп виграв 300 доларів, а другий приніс американцеві приз у 100 000 доларів.

"Коли я побачив суму виграшу, я ледь не знепритомнів. Я буквально втратив дар мови. Ми всі були шоковані", – згадує американець.

Чоловік каже про щасливий збіг обставин

За його словами, обставини виграшу роблять його ще більш неймовірним.

Я думаю про всі чинники, які зіграли свою роль у тому, що я опинився в цьому магазині. Це був ідеальний шторм,
– зазначив він.

За словами переможця, виграні ним гроші підуть на оплату навчання та рахунків, а також відкладання грошей на "чорний день".

Раніше ми писали, що мешканка штату Міссурі випадково стала переможницею лотереї. Цього б не сталося, якби не негода з блискавками. Як пригадала переможниця, одного вечора вона разом з чоловіком їхала на машині, коли почалася негода. Вони вирішили перечекати грозу у цілодобовому магазині, де і купили щасливий лотерейний білет.