Майк зізнався, що до виграшу ледве зводив кінці з кінцями.

Дивіться також Зі ставки в 1 долар: у Південній Африці пенсіонер виграв джекпот і став мільйонером

Як чоловіку допоміг метелик

Понад 2 роки тому чоловік втратив маму Келлі. Після її смерті чоловік перестав грати в лотерею, щоб заощадити гроші, але минулого місяця вирішив знову почати. Він вважає, що саме його покійна мати "послала йому виграш".

Вона любила метеликів, і щоразу, коли я бачив одного, я говорив: "Привіт, Кел". А кілька разів я дивився на метеликів і просто говорив: "Келлі, допоможи мені, чим можеш, допоможи мені",
– розповів переможець лотереї.

Зрештою чоловіку таки посміхнулася вдача. Він виграв приз у розмірі 90 909 фунтів стерлінгів. Батько двох дітей зізнався, що, коли він дізнався про свій виграш, він підняв очі до неба і подякував мамі Келлі.

Я відчуваю, що мені дуже, дуже пощастило, і я думаю, що це завдяки їй. Це гроші, які змінили моє життя, і це був найкращий час отримати їх,
– додав щасливчик.

Як Майк витратить отримані гроші

Наразі Майк доглядає за своїм прикутим до ліжка 70-річним батьком Мервіном, у якого на початку цього року було діагностовано пухлину мозку, що не піддається лікуванню.

Він планує використати частину свого виграшу, щоб завести ще одну собаку, яка складе компанію йому і його псу Сіріусу, названому на честь героя Гаррі Поттера Сіріуса Блека. Куди піде решта суми – Майк ще не вирішив.

Як щасливі випадки допомагають вигравати у лотерею

  • Раніше чоловік з Північної Кароліни зірвав куш у лотереї завдяки негоді. Щасливчик, на ім'я Закарі Шарп заявив, що йому вдалося виграти завдяки "ідеальному шторму".
  • Мешканка штату Міссурі також випадково стала переможницею лотереї. Цього б не сталося, якби не негода з блискавками. Як пригадала переможниця, одного вечора вона разом з чоловіком їхала на машині, коли почалася негода. Вони вирішили перечекати грозу у цілодобовому магазині, де і купили щасливий лотерейний білет.