Як повідомляє видання 34mag, команда психологів і програмістів з Білорусі вирішила підтримати людей в цей непростий час та створила телеграм-бота, який допоможе повернути гарний настрій.

Читайте також Щеня хаскі намагається вити, як дорослий пес, але в нього не виходить: кумедне відео

Telegram-бот Moodmate (якщо посилання не відкривається, можете знайти в самому додатку по імені @moodmatebot) – це тренер настрою. Його мета – навчити користувачів діяти так, щоб вони легко могли перемогти стрес.

Ми живемо в епоху швидкості. Завжди кудись біжимо і часто не встигаємо витратити навіть п'ять хвилин на питання свого емоційного стану. А він безпосередньо впливає, як на нашу успішність і продуктивність, так і на радість від життя! Тому ми вибрали формат чат-бота, який зможе пробитися через повсякденну суєту і ненав'язливо допоможе подбати про своє ментальне здоров'я,
– говорить розробник Євген Клішевич.

"Спілкуючись з ботом, користувач дізнається як діяти в різних ситуаціях, щоб це покращувало настрій. Але що важливіше: сформує звичку так діяти", – уточнюють автори проекту.

Принцип роботи чат-бота простий: щодня користувач Moodmate отримує легкі завдання на пару хвилин: у вигляді ситуацій, в яких потрібно вибрати стратегію поведінки (як у відеогрі), і невеликих вправ. Розробники проекту стверджують, що вже через два тижні ви відчуєте ефект від роботи з ботом.